+48 600 485 554 rolki@redwheel.opole.pl

Podziękowania z Domu Dziecka dla REDwheel – BEZCENNE!

Akcja „Podaruj Rolki” zorganizowana przez Szkółkę Rolkarską REDwheel na rzecz Domu Dziecka z opolskiej Pasieki zakończyła się olbrzymim sukcesem.
Akcji patronowało I Love Rolki i Rollkowisko Opole.

Podopiecznym Domu Dziecka przekazano szesnaście par rolek, cztery pary łyżew, osiem kasków oraz cztery komplety ochraniaczy.

Kilka dni temu czekała na nas wzruszająca niespodzianka, gdyż do rąk autora niniejszego artykułu trafiły podziękowania z opolskiego Domu Dziecka za okazane wsparcie.

Otrzymany dyplom z podziękowaniami naprawdę wiele dla mnie znaczy, gdyż tylko utwierdza w przekonaniu, że warto pomagać, że warto się starać, że opłaca się pracować na rzecz innych.

Gdy słyszysz szczere „dziękuję” wyrażające wdzięczność, gdy widzisz skromny i nieśmiały uśmiech na buzi dziecka, gdy do Twoich uszu dochodzi padające pytanie z ust jednej dziewczynki, cytuję: „to nasze rolki?”, to nogi uginają się pod Tobą…

Takie sygnały są po prostu BEZCENNE i WZRUSZAJĄCE, a jednocześnie są WIELKIMI MOTYWATORAMI do dalszego działania…i zapewniam, będziemy działać!!!

Ja również BARDZO DZIĘKUJĘ.

Tomasz Bardelski

0001
podzikowania-z-domu-dziecka-za-otrzymany-sprzt-w-ramach-akcji-8222-podaruj-rolki-8221