+48 600 485 554 rolki@redwheel.opole.pl

Zakończyła się akcja charytatywna „Podaruj Rolki” II. Edycja Opole.

W dniu 22 października 2017 r. zakończyła się akcja charytatywna „Podaruj Rolki” II. Edycja Opole dla Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim, zorganizowana przez Szkółkę Rolkarską REDwheel.

Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy przekazali sprzęt dla podopiecznych Domu Dziecka w Tarnowie Opolski. Dzięki ofiarodawcom akcja zakończyła się wielkim sukcesem, gdyż przekazano oczekiwaną ilość rolek zgodną z podaną numeracją, i nie tylko.
Sprzęt dla Domu Dziecka trafiał do nas zarówno z Opola i Opolszczyzny, jak i z całej Polski, w tym Warszawy, Olsztyna, Bielska-Białej oraz innych miejsc.

Szczególne podziękowania należą się żołnierzom z 10 Opolska Brygada Logistyczna, którzy po raz kolejny okazali wielkie serce, czynnie przyczyniając się do sukcesu akcji, dostarczając sporą ilość sprzętu.

Podczas oficjalnego finału akcji, który odbył się w niedzielę 22 października br. w dom EXPO Opole podczas VII. Śląskich Targów Budowlanych, na ręce Pani Dyrektor Domu Dziecka Dr Barbary Milewskiej został przekazany zabrany sprzęt.

Dom Dziecka w Tarnowie Opolskim otrzymał następujące rzeczy:
– 23 pary rolek
– 8 kompletów ochraniaczy rolkowych
– 15 kasków
– 2 pary łyżew
– 2 pary deskorolek
– 1 hulajnogę.

Akcji patronowali: I Love Rolki i Rollkowisko.

Raz jeszcze bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i udział w akcji.

Przed nami kolejna (w przyszłości), III. Edycja akcji „Podaruj Rolki” Opole. 🙂

Tomasz Bardelski

akcja-charytatywna-8222-podaruj-rolki-8221-ii-edycja-opole-zakoczona