+48 600 485 554 rolki@redwheel.opole.pl

Podnoszeniu kwalifikacji i kompetencji ZAWSZE mówimy „TAK”!

Stara maksyma mówi: kto stoi w miejscu, ten się cofa”.

Przekładają tę mądrość na codzienność, śmiało można stwierdzić, iż „ten, kto nie podnosi swoich kwalifikacji i kompetencji, nie dokształca się, nie poszukuje inspiracji i nowych pomysłów, ma coraz mniej do zaoferowania, staje się przewidywalny i odtwórczy, a tym samym mało konkrecyjny”

Dlatego też w Szkółce Rolkarskiej REDwheel zawsze staramy się dbać o własny rozwój, czerpać pełnymi garściami inspiracje ze spotkań z innymi instruktorami, wreszcie szkolić się i podnosić swoje umiejętności, bo im będziemy lepsi, tym więcej będziemy mieli do zaoferowania Wam, tj. obecnym i przyszłym rolkarzom doskonalącym swoją jazdę na rolkach w naszej Szkółce.

A poza tym sprawiedliwość musi być:  skoro nieustannie „wyżywamy się” na Was podczas zajęć, to i sami musimy czasami być poddanymi „wyzywaniu” 🙂

W nawiązaniu do powyższego informuję, iż dn. 24 lutego 2018 r. przeszedłem bardzo owocne i intensywne szkolenie dot. organizowania gier i zabaw na rolkach zarówno dla dzieci, jak osób dorosłych, które zostało zorganizowane przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich w Skate In Park w Chorzowie.

Prowadzącym szkolenie, tj. Aleksandra Zawiślak i Sandra Jóźwiak dziękuję za przekazaną wiedzę i pomysły oraz za otrzymany wycisk. Wypadło świetnie dziewczyny, GRATULUJĘ!

Tomasz Bardelski

podnoszeniu-kwalifikacji-nigdy-nie-mwimy-8222-nie-8221