+48 600 485 554 rolki@redwheel.opole.pl

DARMOWE warsztaty rolkarskie już w sobotę 6 czerwca 2020 r. w godz. 17:00-19:00 w domEXPO Opole, ul. Kępska 8.

Zapraszam MAŁYCH i DUŻYCH na nieodpłatne zajęcia na rolkach, podczas których będzie zaznajomić się z postawami jazdy na rolkach oraz doskonalić technikę jazdy.

Warsztaty odbędą się jako atrakcja w ramach wydarzenia pn. „Piosenki dla dziecka i mamy” organizowanego przez Kawiarnia i Restauracja INSPIRACJE.

Plan warsztatów:
– godz. 17:00 – 18:00 – warsztaty dla dzieci ( wiek 6+, do 20 osób)
– godz. 18:00 – 19:00 – warsztaty dla dorosłych ( do 20 osób)

Zajęcia odbędą się w domEXPO Opole (placu naprzeciwko restauracji Inspiracje.) W przypadku niepogody będziemy ćwiczyć w hali domEXPO, (Rollkowisko, II. piętro).

REGULAMIN WARSZTATÓW w dn. 06.06.2020 r.:
1) Każdy uczestnik warsztatów OBOWIĄZKOWO musi posiadać własny sprzęt (rolki i sprzęt ochronny), a tym samym mieć założone ochraniacze łokci, nadgarstków i kolan + kask.

2) Prowadzący zajęcia – Szkółka REDwheel nie ponosi winy za ewentualne kontuzje, urazy fizyczne. uszczerbki na zdrowiu, itp., uczestników zajęć oraz uszkodzenia odzieży powstałe w trakcie zajęć, a także ewentualną kradzież przedmiotów pozostawionych na terenie miejsca, gdzie odbywają się zajęcia.
3) Przed i po zajęciach następuje obowiązkowa dezynfekcja rąk (płyn będzie dostępny na miejscu)
4) Uczestnik zajęć oraz opiekun niepełnoletniego uczestnika zajęć wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku oraz umieszczanie zdjęć i filmów zawierających wizerunek uczestnika zajęć zarejestrowanych podczas realizacji warsztatów w dn. 06.06.2020 r. , konkursów, turniejów sportowych, itp. Szkółki Rolkarskiej „REDwheel” w sieci Internet, prasie, plakat (indoor i outdoor). Uczestnik zajęć oraz opiekun niepełnoletniego uczestnika zajęć jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że wizerunek będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do celów promocyjnych działalności Szkółki Rolkarskiej „REDwheel” na wszystkich polach eksploatacji, także tych jeszcze nieznanych, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
5) Obowiązkiem uczestnika warsztatów jest BEZWZGLĘDNE stosowanie się do zaleceń prowadzącego zajęcia.
6) Przystąpienie do warsztatów w dn. 06.06.2020 r. prowadzonych przez Szkółkę Rolkarską REDwheel automatycznie wiążę się z akceptacją obowiązującego Regulaminu.

Tomasz Bardelski

darmowe-warsztaty-rolkarskie-z-redwheel-8211-sobota-06-06-2020-r